LTL101DL03-T01

| Panel Modeli | LTL101DL03-T01 |
|---|---|
| Panel Markası | SAMSUNG |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 2560×1600 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LTL101DL03-T01 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | PLS, Normally Black, Transmissive |
| Aktif Alan | 216.576×135.36 mm |
| Anahat | 232.22×156.92×5.2 mm |
| Yüzey | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H) |
| Kontrast Oranı | 800:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 16.2M (6-bit + FRC) |
| Tepki Süresi | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 60Hz |
| Lamba Tipi | 7S6P WLED Embedded (LED Driver) |
| Sinyal Arabirimi | eDP (4 Lanes) , 45 pins |
| Giriş gerilimi | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com SAMSUNG LTL101DL03-T01'in özel stoklama distribütörüdür.
SAMSUNG LTL101DL03-T01 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
SAMSUNG LTL101DL03-T01 pdf veri sayfası için ya da SAMSUNG LTL101DL03-T01 ya da diğer SAMSUNG LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com LTL101DL03-T01 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
SAMSUNG LTL101DL03-T01 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
SAMSUNG LTL101DL03-T01 pdf veri sayfası için ya da SAMSUNG LTL101DL03-T01 ya da diğer SAMSUNG LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com LTL101DL03-T01 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"LTL101DL03-T01" için ilgili anahtar kelimeler
- SAMSUNG LTL101DL03-T01
- LTL101DL03-T01 veri sayfası
- LTL101DL03-T01 resmi
- LTL101DL03-T01 fiyatı
- LTL101DL03-T01 distribütörü
