Genel bakış
Şartname
LTV250QV-F02

LTV250QV-F02 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LTV250QV-F02 |
|---|---|
| Panel Markası | SAMSUNG |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,2.5 inch, 320×240 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LTV250QV-F02 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
LTV250QV-F02 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Piksel yoğunluğu | 159 PPI |
| En-Boy Oranı | 4:3 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.0530×0.1585 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.1590×0.1585 mm (H×V) |
| Aktif Alan | 50.88×38.04 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 56.98×47.94 mm (H×V) |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
LTV250QV-F02 Optik Özellikler
| Ekran modu | TMR |
|---|---|
| Parlaklık | 220 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Güneş ışığı okunabilir | Y |
LTV250QV-F02 Elektronik Özelliği
| Toplam Güç Tüketimi | 240mW (Typ.) |
|---|
LTV250QV-F02 Arka Işık Sistemi
| Lambalar Güç Tüketimi | 200mW (Typ.) |
|---|
LTV250QV-F02 Sinyal Arabirimi
| Panel Güç Tüketimi | 40mW (Typ.) |
|---|
