P068HFB-DK1

| Panel Modeli | P068HFB-DK1 |
|---|---|
| Panel Markası | CHIMEI INNOLUX |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,6.8 inch, 1080×1920 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| P068HFB-DK1 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Aktif Alan | 84.24×149.76 mm |
| Anahat | 92.35×182.35×4.87 mm |
| Yüzey | Hard coating |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Görüş açısı | 85/85/85/85 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 60Hz |
| Sinyal Arabirimi | MIPI (4 data lanes) , 39 pins |
LCDs-Screen.com CHIMEI INNOLUX P068HFB-DK1'in özel stoklama distribütörüdür.
CHIMEI INNOLUX P068HFB-DK1 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
CHIMEI INNOLUX P068HFB-DK1 pdf veri sayfası için ya da CHIMEI INNOLUX P068HFB-DK1 ya da diğer CHIMEI INNOLUX LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com P068HFB-DK1 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
CHIMEI INNOLUX P068HFB-DK1 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
CHIMEI INNOLUX P068HFB-DK1 pdf veri sayfası için ya da CHIMEI INNOLUX P068HFB-DK1 ya da diğer CHIMEI INNOLUX LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com P068HFB-DK1 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"P068HFB-DK1" için ilgili anahtar kelimeler
- CHIMEI INNOLUX P068HFB-DK1
- P068HFB-DK1 veri sayfası
- P068HFB-DK1 resmi
- P068HFB-DK1 fiyatı
- P068HFB-DK1 distribütörü

