P068HFB-DK1

| Panel Model | P068HFB-DK1 |
|---|---|
| Panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.8 inch, 1080×1920 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| P068HFB-DK1 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 84.24×149.76 mm |
| Outline | 92.35×182.35×4.87 mm |
| Surface | Hard coating |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | MIPI (4 data lanes) , 39 pins |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CHIMEI INNOLUX P068HFB-DK1.
CHIMEI INNOLUX P068HFB-DK1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHIMEI INNOLUX P068HFB-DK1 pdf datasheet or detailed specifications of the CHIMEI INNOLUX P068HFB-DK1 or other CHIMEI INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHIMEI INNOLUX P068HFB-DK1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CHIMEI INNOLUX P068HFB-DK1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHIMEI INNOLUX P068HFB-DK1 pdf datasheet or detailed specifications of the CHIMEI INNOLUX P068HFB-DK1 or other CHIMEI INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHIMEI INNOLUX P068HFB-DK1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "P068HFB-DK1"
- CHIMEI INNOLUX P068HFB-DK1
- P068HFB-DK1 datasheet
- P068HFB-DK1 image
- P068HFB-DK1 price
- P068HFB-DK1 distributor

