Genel bakış
Şartname
Q03509-702

Q03509-702 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | Q03509-702 |
|---|---|
| Panel Markası | CHIMEI INNOLUX |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×480 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| Q03509-702 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ 70 °C |
| Depolama sıcaklığı | -30 ~ 80 °C |
Q03509-702 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 320(RGB)×480 (HVGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 166 PPI |
| En-Boy Oranı | 2:3 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.051×0.153 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.153×0.153 mm (H×V) |
| Ağırlık | 16.2g |
| Aktif Alan | 48.96×73.44 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 54.76×85.24 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 2.0±0.1 mm |
| Dokunmatik panel | Without |
Q03509-702 Optik Özellikler
| Ekran modu | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 340 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 65K/262K () |
| Renk Gamı | 70% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.300; Wy:0.335 |
| Beyaz Varyasyon | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
Q03509-702 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Sürücü IC | Suggest ILI9481 |
Q03509-702 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
Q03509-702 Sinyal Arabirimi
| Panel için Giriş Voltajı | 2.8/3.3V (Typ.)(VDD3/VCI) |
|---|
