Genel bakış
Şartname
V650HP1-PS1

V650HP1-PS1 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | V650HP1-PS1 |
|---|---|
| Panel Markası | CHIMEI INNOLUX |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 1920×1080 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| V650HP1-PS1 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
V650HP1-PS1 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 34 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.248×0.744 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.744×0.744 mm (H×V) |
| Ağırlık | 4.80/5.00Kgs (Typ./Max.) |
| Yüzey | Antiglare (Haze 1%) |
| Aktif Alan | 1428.48×803.52 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 1455.76×856.12 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 1.71 (Typ.) mm |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
V650HP1-PS1 Optik Özellikler
| Ekran modu | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 5000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M (8-bit) |
| Tepki Süresi | 5.5 (Typ.)(G to G) |
| Görüş açısı | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Geçirgenlik | 6.2% (Typ.)(with Polarizer) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
V650HP1-PS1 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
V650HP1-PS1 Arka Işık Sistemi
| Lamba Tipi | No B/L |
|---|
V650HP1-PS1 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (2 ch, 10-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 12.0V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 0.85/1.02A (Typ./Max.) |
| Panel Güç Tüketimi | 10.3/12.25W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Arabirim Konumu | |
| Sinyal Arabirimi | UJU - PF050-O51B-C20-C, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
