Přehled
Specifikace
HSD038F7N1-B00

HSD038F7N1-B00 Základní informace
| panel Model | HSD038F7N1-B00 |
|---|---|
| panel Brand | HannStar |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.8 inch, 320×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| HSD038F7N1-B00 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
HSD038F7N1-B00 Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 320(RGB)×480 (HVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 153 PPI |
| Poměr stran | 2:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.055×0.165 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.165×0.165 mm (H×V) |
| Povrch | Without Polarizer |
| aktivní plocha | 52.8×79.2 mm (H×V) |
| nástin Dimension | 56.2×87.3 mm (H×V) |
| nástin Hloubka | 0.6±0.1 mm |
| Na šířku nebo výšku | Portrait type |
| Dotykový panel | Without |
HSD038F7N1-B00 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barevný displej | 262K (6-bit) |
| Color Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Směr pohledu | 12 o'clock |
| propustnost | 16.3% (Typ.)(without Polarizer) |
| čitelný na slunci | N |
HSD038F7N1-B00 elektronika Feature
| Driver IC | COG Suggest ILI9486 |
|---|
HSD038F7N1-B00 podsvícení System
| Typ Lamp | No B/L |
|---|
