Áttekintés
Leírás
HSD038F7N1-B00

HSD038F7N1-B00 Alapinformációk
| panel típus | HSD038F7N1-B00 |
|---|---|
| panel Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.8 inch, 320×480 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| HSD038F7N1-B00 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Üzemi hőmérséklet | -20 ~ 70 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -30 ~ 80 °C |
HSD038F7N1-B00 mechanikai jellemzők
| képpontos | 320(RGB)×480 (HVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 153 PPI |
| Képarány | 2:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.055×0.165 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.165×0.165 mm (H×V) |
| Felület | Without Polarizer |
| aktív terület | 52.8×79.2 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 56.2×87.3 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 0.6±0.1 mm |
| Álló vagy fekvő | Portrait type |
| Érintő panel | Without |
HSD038F7N1-B00 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 0 cd/m² |
| kontraszt arány | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| színskála | 50% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | 12 o'clock |
| transzmisszivitást | 16.3% (Typ.)(without Polarizer) |
| napfényben is olvasható | N |
HSD038F7N1-B00 Electronics Feature
| meghajtó IC | COG Suggest ILI9486 |
|---|
HSD038F7N1-B00 háttérvilágítás
| lámpa típusa | No B/L |
|---|
