Přehled
Specifikace
LP154W02-TLB2

LP154W02-TLB2 Základní informace
| panel Model | LP154W02-TLB2 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1680×1050 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LP154W02-TLB2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | LP154W02 (TL)(B2) |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
LP154W02-TLB2 Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 1680(RGB)×1050 (WSXGA+) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 128 PPI |
| Poměr stran | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.06575×0.19725 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.19725×0.19725 mm (H×V) |
| aktivní plocha | 331.38×207.11 mm (H×V) |
| styl tvar | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LP154W02-TLB2 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Barevný displej | 262K (6-bit) |
| čitelný na slunci | N |
LP154W02-TLB2 elektronika Feature
| vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| reverzní Scan | No |
LP154W02-TLB2 podsvícení System
| lampa Position | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Typ Lamp | CCFL |
| Částka lampa | 1 pcs |
| Tvar lampa | Straight |
| Životnost lampy Time | 12K(Min.) (Hours) |
LP154W02-TLB2 rozhraní signál
| signál Kategorie | LVDS |
|---|---|
| Třída signál | LVDS (2 ch, 6-bit) |
| Vstupní napětí pro panelech | 3.3V (Typ.) |
| Typ rozhraní | Connector |
