Áttekintés
Leírás
LP154W02-TLB2

LP154W02-TLB2 Alapinformációk
| panel típus | LP154W02-TLB2 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1680×1050 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LP154W02-TLB2 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LP154W02 (TL)(B2) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LP154W02-TLB2 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1680(RGB)×1050 (WSXGA+) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 128 PPI |
| Képarány | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.06575×0.19725 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.19725×0.19725 mm (H×V) |
| aktív terület | 331.38×207.11 mm (H×V) |
| alakja stílus | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LP154W02-TLB2 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| napfényben is olvasható | N |
LP154W02-TLB2 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
LP154W02-TLB2 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| lámpa típusa | CCFL |
| lámpa összege | 1 pcs |
| lámpa alakja | Straight |
| Lámpa üzemidő | 12K(Min.) (Hours) |
LP154W02-TLB2 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (2 ch, 6-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3V (Typ.) |
| interfész típusa | Connector |
