Przegląd
Specyfikacja
LP154W02-TLB2

LP154W02-TLB2 Podstawowe informacje
| panel model | LP154W02-TLB2 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1680×1050 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP154W02-TLB2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LP154W02 (TL)(B2) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LP154W02-TLB2 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1680(RGB)×1050 (WSXGA+) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 128 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.06575×0.19725 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.19725×0.19725 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 331.38×207.11 mm (H×V) |
| styl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LP154W02-TLB2 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| czytelny w słońcu | N |
LP154W02-TLB2 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
LP154W02-TLB2 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 1 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Lamp Life Time | 12K(Min.) (Hours) |
LP154W02-TLB2 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
