Přehled
Specifikace
LTD121EWPF

LTD121EWPF Základní informace
| panel Model | LTD121EWPF |
|---|---|
| panel Brand | Toshiba Matsushita |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD |
| LTD121EWPF Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
LTD121EWPF Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 124 PPI |
| Poměr stran | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.068×0.204 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.204×0.204 mm (H×V) |
| aktivní plocha | 261.12×163.2 mm (H×V) |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
LTD121EWPF optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | Transmissive |
|---|---|
| Barevný displej | 262K (6-bit) |
| čitelný na slunci | N |
LTD121EWPF elektronika Feature
| vertikální frekvence | 60Hz |
|---|
LTD121EWPF podsvícení System
| Typ Lamp | WLED |
|---|
LTD121EWPF rozhraní signál
| signál Kategorie | LVDS |
|---|---|
| Třída signál | LVDS (1 ch, 6-bit) |
