Genel bakış
Şartname
LTD121EWPF

LTD121EWPF Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LTD121EWPF |
|---|---|
| Panel Markası | Toshiba Matsushita |
| Açıklama | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| Panel Tipi | LTPS TFT-LCD |
| LTD121EWPF Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
LTD121EWPF Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 124 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:10 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.068×0.204 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.204×0.204 mm (H×V) |
| Aktif Alan | 261.12×163.2 mm (H×V) |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
LTD121EWPF Optik Özellikler
| Ekran modu | Transmissive |
|---|---|
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LTD121EWPF Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|
LTD121EWPF Arka Işık Sistemi
| Lamba Tipi | WLED |
|---|
LTD121EWPF Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (1 ch, 6-bit) |
