Przegląd
Specyfikacja
LTD121EWPF

LTD121EWPF Podstawowe informacje
| panel model | LTD121EWPF |
|---|---|
| Zespół Marka | Toshiba Matsushita |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| płyta | LTPS TFT-LCD |
| LTD121EWPF cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
LTD121EWPF Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 124 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.068×0.204 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.204×0.204 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 261.12×163.2 mm (H×V) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
LTD121EWPF Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | Transmissive |
|---|---|
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| czytelny w słońcu | N |
LTD121EWPF Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|
LTD121EWPF Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | WLED |
|---|
LTD121EWPF Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) |
