MC57T04L
| panel Model | MC57T04L |
|---|---|
| panel Brand | Arima |
| descrition | CSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Typ panelu | CSTN-LCD |
| MC57T04L Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | STN, Normally Black, Transmissive |
| aktivní plocha | 115.18×86.38 mm |
| Obrys | 154.6×114.8×10.5 mm |
| Povrch | Antiglare |
| kontrastní poměr | 30:1 (Min.) |
| Barvy | Color |
| Doba odezvy | 250/200 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 40 (Typ.)(CR≥2, Φ2-Φ1) (L/R/U/D) |
| Typ Lamp | 1 pcs CCFL Without Driver |
| rozhraní signál | Parallel Data (8-bit) , 15 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com je specialita distributor punčochy Arima MC57T04L.
Arima MC57T04L jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro Arima MC57T04L pdf listu nebo podrobné specifikace Arima MC57T04L nebo jiných LCD Arima, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od Arima distributora MC57T04L na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
Arima MC57T04L jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro Arima MC57T04L pdf listu nebo podrobné specifikace Arima MC57T04L nebo jiných LCD Arima, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od Arima distributora MC57T04L na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
Související klíčová slova pro "MC57T04L"
- Arima MC57T04L
- MC57T04L list
- MC57T04L image
- MC57T04L cena
- distributor MC57T04L
