MC57T04L
| Panel Modeli | MC57T04L |
|---|---|
| Panel Markası | Arima |
| Açıklama | CSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Panel Tipi | CSTN-LCD |
| MC57T04L Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktif Alan | 115.18×86.38 mm |
| Anahat | 154.6×114.8×10.5 mm |
| Yüzey | Antiglare |
| Kontrast Oranı | 30:1 (Min.) |
| Ekran Renkleri | Color |
| Tepki Süresi | 250/200 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 40 (Typ.)(CR≥2, Φ2-Φ1) (L/R/U/D) |
| Lamba Tipi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Sinyal Arabirimi | Parallel Data (8-bit) , 15 pins |
| Giriş gerilimi | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com Arima MC57T04L'in özel stoklama distribütörüdür.
Arima MC57T04L yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
Arima MC57T04L pdf veri sayfası için ya da Arima MC57T04L ya da diğer Arima LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com MC57T04L distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
Arima MC57T04L yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
Arima MC57T04L pdf veri sayfası için ya da Arima MC57T04L ya da diğer Arima LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com MC57T04L distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"MC57T04L" için ilgili anahtar kelimeler
- Arima MC57T04L
- MC57T04L veri sayfası
- MC57T04L resmi
- MC57T04L fiyatı
- MC57T04L distribütörü
