Přehled
Specifikace
ST3151A04-5

ST3151A04-5 Základní informace
| panel Model | ST3151A04-5 |
|---|---|
| panel Brand | CSOT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| ST3151A04-5 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
ST3151A04-5 Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 49 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.17025×0.51075 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.51075×0.51075 mm (H×V) |
| Hmotnost | 1.20Kgs (Max.) |
| Povrch | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| aktivní plocha | 697.685×392.256 mm (H×V) |
| nástin Dimension | 714.835×410.57 mm (H×V) |
| nástin Hloubka | 1.85 (Typ.) mm |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
ST3151A04-5 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | HVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 4000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barevný displej | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Směr pohledu | Symmetry |
| Bílá barva barevnosti | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| propustnost | 6.9% (Typ.)(with Polarizer) |
| čitelný na slunci | N |
ST3151A04-5 elektronika Feature
| vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| reverzní Scan | No |
ST3151A04-5 podsvícení System
| Typ Lamp | No B/L |
|---|
ST3151A04-5 rozhraní signál
| signál Kategorie | LVDS |
|---|---|
| Třída signál | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panelech | 12.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panelech | 0.31/0.41A (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| rozhraní signál | P-TWO - 196474-30041-3, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
