Genel bakış
Şartname
ST3151A04-5

ST3151A04-5 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | ST3151A04-5 |
|---|---|
| Panel Markası | CSOT |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| ST3151A04-5 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
ST3151A04-5 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 49 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.17025×0.51075 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.51075×0.51075 mm (H×V) |
| Ağırlık | 1.20Kgs (Max.) |
| Yüzey | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Aktif Alan | 697.685×392.256 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 714.835×410.57 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 1.85 (Typ.) mm |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
ST3151A04-5 Optik Özellikler
| Ekran modu | HVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 4000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M (8-bit) |
| Renk Gamı | 72% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Görüş açısı | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| Geçirgenlik | 6.9% (Typ.)(with Polarizer) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
ST3151A04-5 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
ST3151A04-5 Arka Işık Sistemi
| Lamba Tipi | No B/L |
|---|
ST3151A04-5 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 12.0V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 0.31/0.41A (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | P-TWO - 196474-30041-3, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
