Áttekintés
Leírás
ED060SC8
ED060SC8 Alapinformációk
| panel típus | ED060SC8 |
|---|---|
| panel Brand | PVI |
| Descrition | EPD ,6.0 inch, 800×600 |
| panel típusa | EPD |
| ED060SC8 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -25 ~ 70 °C |
ED060SC8 mechanikai jellemzők
| képpontos | 800×600 (SVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | Rectangle |
| képpontsürüségü | 166 PPI |
| Képarány | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.153×0.151 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.153×0.151 mm (H×V) |
| Súly | 32±3g |
| Felület | Antiglare, Hard coating |
| aktív terület | 122.4×90.6 mm (H×V) |
| előlap Area | 124.0×92.2 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 134.5×103.6 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 1.18 mm |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
ED060SC8 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | Reflective |
|---|---|
| kontraszt arány | 12:1 (Typ.) (Reflective) |
| kijelző Színes | Grayscale (4-bit) |
| Válaszidő | 600 (Typ.)(update) |
| reflexiós arány | 35% (Typ.) |
| napfényben is olvasható | Y |
ED060SC8 Electronics Feature
| fordított Scan | No |
|---|---|
| A teljes energiafogyasztás | 530/1080mW (Typ./Max.) |
| Idő Controller (T-CON) | Need external T-CON |
ED060SC8 háttérvilágítás
| lámpa típusa | No B/L |
|---|
ED060SC8 Jelző interfész
| jel Kategória | Parallel Data |
|---|---|
| Jelosztály | Parallel Data (8-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 1.0/3.0mA (Typ./Max.) |
| interfész típusa | FPC |
| 3D megjelenítés |
