Przegląd
Specyfikacja
ED060SC8
ED060SC8 Podstawowe informacje
| panel model | ED060SC8 |
|---|---|
| Zespół Marka | PVI |
| Descrition | EPD ,6.0 inch, 800×600 |
| płyta | EPD |
| ED060SC8 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -25 ~ 70 °C |
ED060SC8 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 800×600 (SVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | Rectangle |
| Gęstość pikseli | 166 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.153×0.151 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.153×0.151 mm (H×V) |
| Waga | 32±3g |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating |
| Obszar aktywny | 122.4×90.6 mm (H×V) |
| Bezel Area | 124.0×92.2 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 134.5×103.6 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 1.18 mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
ED060SC8 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | Reflective |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu | 12:1 (Typ.) (Reflective) |
| Kolorowy wyświetlacz | Grayscale (4-bit) |
| Czas odpowiedzi | 600 (Typ.)(update) |
| Współczynnik odbicia | 35% (Typ.) |
| czytelny w słońcu | Y |
ED060SC8 Cecha Electronics
| Skanowanie Odwrócona | No |
|---|---|
| Całkowity pobór mocy | 530/1080mW (Typ./Max.) |
| Czas Controller (T-CON) | Need external T-CON |
ED060SC8 Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | No B/L |
|---|
ED060SC8 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | Parallel Data |
|---|---|
| Klasa sygnału | Parallel Data (8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 1.0/3.0mA (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | FPC |
| Wyświetlacz 3D |
