Áttekintés
Leírás
LB035Q01-TD01

LB035Q01-TD01 Alapinformációk
| panel típus | LB035Q01-TD01 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LB035Q01-TD01 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | IM350RBN1A |
| Üzemi hőmérséklet | -20 ~ 70 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -30 ~ 80 °C |
LB035Q01-TD01 mechanikai jellemzők
| képpontos | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 115 PPI |
| Képarány | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.073×0.219 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.219×0.219 mm (H×V) |
| aktív terület | 70.08×52.56 mm (H×V) |
| előlap Area | 72.88×55.36 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 81.1×66.23 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 4.85±0.1 mm |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Embeded (4-wire Resistive) |
LB035Q01-TD01 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 350 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 16.7M (8-bit) |
| Válaszidő | 30/45 (Typ./Max.)(Tr+Td) |
| Látószög | 43/43/45/25 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | 6 o'clock |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.314; Wy:0.336 |
| fehér változat | 1.25 (Max.)(9 points) |
| napfényben is olvasható | N |
LB035Q01-TD01 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
| A teljes energiafogyasztás | 465mW (Typ.) |
| meghajtó IC | Built-in HX8218C01 + HX8655A |
LB035Q01-TD01 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type |
|---|---|
| lámpa típusa | WLED |
| lámpa összege | 6S1P |
| lámpa alakja | 1 string |
| lámpa áram | 20mA (Typ.) |
| Lámpák Fogyasztás | 400mW (Typ.) |
| interfész típusa | Included in panel signal interface |
| Lámpa vezető testület | No |
LB035Q01-TD01 Jelző interfész
| jel Kategória | TTL |
|---|---|
| Jelosztály | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3/5.0/14/-8V (Typ.)(VCC/AVD/VGH/VGL) |
| Panel Fogyasztás | 65mW (Typ.) |
| interfész típusa | FPC |
| 3D megjelenítés |
