Áttekintés
Leírás
LH255Q02-SH02

LH255Q02-SH02 Alapinformációk
| panel típus | LH255Q02-SH02 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.6 inch, 240×320 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LH255Q02-SH02 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LH255Q02 (SH)(02) |
| Üzemi hőmérséklet | -20 ~ 70 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -30 ~ 80 °C |
LH255Q02-SH02 mechanikai jellemzők
| képpontos | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 156 PPI |
| Képarány | 3:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.054×0.162 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.162×0.162 mm (H×V) |
| Súly | 2.9±0.29g |
| Felület | Without Polarizer |
| aktív terület | 38.88×51.84 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 42.28×59.19 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 0.5±0.05 mm |
| Álló vagy fekvő | Portrait type |
| Érintő panel | Without |
LH255Q02-SH02 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 0 cd/m² |
| kontraszt arány | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| színskála | 72% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | Symmetry |
| transzmisszivitást | 4.5% (Typ.)(with Polarizer) |
| napfényben is olvasható | N |
LH255Q02-SH02 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| meghajtó IC | Suggest R61525, R61521, R60509V, ILI9327 |
LH255Q02-SH02 háttérvilágítás
| lámpa típusa | No B/L |
|---|
