Przegląd
Specyfikacja
LH255Q02-SH02

LH255Q02-SH02 Podstawowe informacje
| panel model | LH255Q02-SH02 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.6 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LH255Q02-SH02 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LH255Q02 (SH)(02) |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
LH255Q02-SH02 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 156 PPI |
| Proporcje obrazu | 3:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.054×0.162 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.162×0.162 mm (H×V) |
| Waga | 2.9±0.29g |
| Powierzchnia | Without Polarizer |
| Obszar aktywny | 38.88×51.84 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 42.28×59.19 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 0.5±0.05 mm |
| Pozioma lub pionowa | Portrait type |
| Panel dotykowy | Without |
LH255Q02-SH02 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| przepuszczalności | 4.5% (Typ.)(with Polarizer) |
| czytelny w słońcu | N |
LH255Q02-SH02 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| sterownik IC | Suggest R61525, R61521, R60509V, ILI9327 |
LH255Q02-SH02 Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | No B/L |
|---|
