Áttekintés
Leírás
LTV280QV-F02

LTV280QV-F02 Alapinformációk
| panel típus | LTV280QV-F02 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 320×240 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LTV280QV-F02 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Üzemi hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -30 ~ 70 °C |
LTV280QV-F02 mechanikai jellemzők
| képpontos | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 144 PPI |
| Képarány | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.064×0.143 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.192×0.143 mm (H×V) |
| Súly | TBD |
| aktív terület | 61.44×34.32 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 68.41×45.23 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 2.77±0.2 mm |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LTV280QV-F02 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 250 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 16.7M (8-bit) |
| Válaszidő | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 60/60/45/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | 6 o'clock |
| napfényben is olvasható | N |
LTV280QV-F02 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 75Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
LTV280QV-F02 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type |
|---|---|
| lámpa típusa | WLED |
| lámpa összege | 4S1P |
| lámpa alakja | 1 string |
| lámpa áram | 15/20mA (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Included in panel signal interface |
| Lámpa vezető testület | No |
LTV280QV-F02 Jelző interfész
| jel Kategória | TTL |
|---|---|
| Jelosztály | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3V (Typ.) |
| interfész típusa | FPC |
| 3D megjelenítés |
