Genel bakış
Şartname
LTV280QV-F02

LTV280QV-F02 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LTV280QV-F02 |
|---|---|
| Panel Markası | SAMSUNG |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 320×240 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LTV280QV-F02 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
| Depolama sıcaklığı | -30 ~ 70 °C |
LTV280QV-F02 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 144 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.064×0.143 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.192×0.143 mm (H×V) |
| Ağırlık | TBD |
| Aktif Alan | 61.44×34.32 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 68.41×45.23 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 2.77±0.2 mm |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LTV280QV-F02 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 300 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 250 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M (8-bit) |
| Tepki Süresi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 60/60/45/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | 6 o'clock |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LTV280QV-F02 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 75Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
LTV280QV-F02 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
| Lamba Miktarı | 4S1P |
| Lamba Şekli | 1 string |
| Lamba Akımı | 15/20mA (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Included in panel signal interface |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LTV280QV-F02 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | TTL |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3V (Typ.) |
| Arabirim Türü | FPC |
| 3D Ekran |
