Przegląd
Specyfikacja
LTV280QV-F02

LTV280QV-F02 Podstawowe informacje
| panel model | LTV280QV-F02 |
|---|---|
| Zespół Marka | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 320×240 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LTV280QV-F02 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 60 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 70 °C |
LTV280QV-F02 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 144 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.064×0.143 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.192×0.143 mm (H×V) |
| Waga | TBD |
| Obszar aktywny | 61.44×34.32 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 68.41×45.23 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 2.77±0.2 mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LTV280QV-F02 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 250 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/45/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| czytelny w słońcu | N |
LTV280QV-F02 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 75Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
LTV280QV-F02 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Kwota lamp | 4S1P |
| Kształt lampy | 1 string |
| Prąd lampy | 15/20mA (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Kierowca Board Lampa | No |
LTV280QV-F02 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
| Typ interfejsu | FPC |
| Wyświetlacz 3D |
