Przegląd
Specyfikacja
ALT-030ASLN-J2
ALT-030ASLN-J2 Podstawowe informacje
| panel model | ALT-030ASLN-J2 |
|---|---|
| Zespół Marka | No Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.0 inch, 320×240 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| ALT-030ASLN-J2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 60 °C |
| Temperatura przechowywania | -25 ~ 80 °C |
ALT-030ASLN-J2 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Delta |
| Gęstość pikseli | 135 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0625×0.1875 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1875×0.1875 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 60×45 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 70.2×51.6 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 2.65 mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
ALT-030ASLN-J2 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 20/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 45/60/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.340; Wy:0.350 |
| czytelny w słońcu | N |
ALT-030ASLN-J2 Cecha Electronics
| Skanowanie Odwrócona | Yes (U/D, L/R) |
|---|
ALT-030ASLN-J2 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Kwota lamp | 2S1P |
| Kształt lampy | 1 string |
| lampa Napięcie | 5.4/7.4V (Min./Max.) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Kierowca Board Lampa | No |
ALT-030ASLN-J2 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | Serial RGB |
|---|---|
| Klasa sygnału | Serial RGB (8-bit) + SPI, CCIR601/656 |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.)(VDD) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 6.2mA (Typ.)(IDD) |
| Napięcie do wyświetlania sygnałów | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Typ interfejsu | FPC |
| Wyświetlacz 3D |
