Genel bakış
Şartname
ALT-030ASLN-J2
ALT-030ASLN-J2 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | ALT-030ASLN-J2 |
|---|---|
| Panel Markası | No Brand |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,3.0 inch, 320×240 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| ALT-030ASLN-J2 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 60 °C |
| Depolama sıcaklığı | -25 ~ 80 °C |
ALT-030ASLN-J2 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Delta |
| Piksel yoğunluğu | 135 PPI |
| En-Boy Oranı | 4:3 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.0625×0.1875 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.1875×0.1875 mm (H×V) |
| Aktif Alan | 60×45 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 70.2×51.6 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 2.65 mm |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
ALT-030ASLN-J2 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kontrast Oranı | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M (8-bit) |
| Tepki Süresi | 20/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 45/60/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | 6 o'clock |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.340; Wy:0.350 |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
ALT-030ASLN-J2 Elektronik Özelliği
| Ters Çevir | Yes (U/D, L/R) |
|---|
ALT-030ASLN-J2 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
| Lamba Miktarı | 2S1P |
| Lamba Şekli | 1 string |
| Lamba Voltajı | 5.4/7.4V (Min./Max.) |
| Arabirim Türü | Included in panel signal interface |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
ALT-030ASLN-J2 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | Serial RGB |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | Serial RGB (8-bit) + SPI, CCIR601/656 |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3V (Typ.)(VDD) |
| Panel için Giriş Akımı | 6.2mA (Typ.)(IDD) |
| Ekran Sinyalleri için Gerilim | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Arabirim Türü | FPC |
| 3D Ekran |
