Przegląd
Specyfikacja
BP070WS7-500

BP070WS7-500 Podstawowe informacje
| panel model | BP070WS7-500 |
|---|---|
| Zespół Marka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| BP070WS7-500 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 65 °C |
| Temperatura przechowywania | -40 ~ 85 °C |
BP070WS7-500 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1024(RGB)×600 (WSVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 169 PPI |
| Proporcje obrazu | 17:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.050×0.150 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.150×0.150 mm (H×V) |
| Waga | 29.9g (Typ.) |
| Powierzchnia | Hard coating (3H), Antireflection |
| Obszar aktywny | 153.6×90 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 158.4×97.2 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 0.87 (Typ.) mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
BP070WS7-500 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | ADS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 900 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
| color Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| czytelny w słońcu | N |
BP070WS7-500 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
BP070WS7-500 Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | No B/L |
|---|
BP070WS7-500 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.7V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 151mA (Typ.) |
| Pobór Power Panel | 0.56/0.65W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | UJU - PF030-B31B-N09, Pitch:0.3 mm, Pin:31 pins |
