Przegląd
Specyfikacja
LB080WV3-B2

LB080WV3-B2 Podstawowe informacje
| panel model | LB080WV3-B2 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LB080WV3-B2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LB080WV3 (B2) |
| temperatura robocza | -10 ~ 60 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 70 °C |
LB080WV3-B2 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 116 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0736×0.2070 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2208×0.2070 mm (H×V) |
| Waga | 255/265g (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 176.64×99.36 mm (H×V) |
| Bezel Area | 181.0×103.8 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 198×117 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 10.3±0.3 mm |
| Dziury i wsporniki | Side mounting holes (4-M2) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LB080WV3-B2 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 400 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| color Gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 10/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/40/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biały Variation | 1.25/1.40 (Typ./Max.)(5 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LB080WV3-B2 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | Yes (U/D, L/R) |
| Całkowity pobór mocy | 4.8W (Typ.) |
LB080WV3-B2 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Top side) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 1 pcs |
| Lamp Life Time | 20K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 600/630/740V (Min./Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 3.0/6.0/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Częstotliwość lampy robocze | 35/80KHz (Min./Max.) |
| Lampa Napięcie startowe | 1200/1440V (Max.)(Ta=+25/-30℃) |
| Lampy Pobór mocy | 3.78W (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
LB080WV3-B2 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | CMOS/TTL (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 5.0V (Typ.)(VCC) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 230mA (Typ.)(ICC) |
| Pobór Power Panel | 0.8W (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | HRS - FH12K-40S-0.5SH, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
