Przegląd
Specyfikacja
LB084S01-TL01

LB084S01-TL01 Podstawowe informacje
| panel model | LB084S01-TL01 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 800×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LB084S01-TL01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LB084S01 (TL)(01) |
| temperatura robocza | -10 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 80 °C |
LB084S01-TL01 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 119 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.071×0.213 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.213×0.213 mm (H×V) |
| Waga | 320/330g (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 170.4×127.8 mm (H×V) |
| Bezel Area | 173.0×130.6 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 189.5×148.6 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 7.0/9.4 (Typ./Max.) mm |
| Dziury i wsporniki | Side mounting holes (4-M2) on left, right bezel |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LB084S01-TL01 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 600 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| color Gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 7/18 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 75/75/70/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 12 o'clock |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biały Variation | 1.25/1.40 (Typ./Max.)(5 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LB084S01-TL01 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | Yes (180°) |
| Całkowity pobór mocy | 6.07W (Typ.) |
LB084S01-TL01 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 2 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Lamp Life Time | 30K(Typ.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 380/390/480V (Min./Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 3.0/7.0/8.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Częstotliwość lampy robocze | 30/60/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lampa Napięcie startowe | 800/1050V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lampy Pobór mocy | 5.46/6.01W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
LB084S01-TL01 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 184/212mA (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 0.61/0.70W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | LS Mtron - GT100-20P-LS-SMT, Pitch:1.0 mm, Pin:20 pins |
