Przegląd
Specyfikacja
LC201V02-A3K7

LC201V02-A3K7 Podstawowe informacje
| panel model | LC201V02-A3K7 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,20.1 inch, 640×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LC201V02-A3K7 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LC201V02 (A3)(K7) |
LC201V02-A3K7 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 39 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.2125×0.6375 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.6375×0.6375 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 408×306 mm (H×V) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LC201V02-A3K7 Właściwości optyczne
| czytelny w słońcu | N |
|---|
