Przegląd
Specyfikacja
LC490EQF-FJM1

LC490EQF-FJM1 Podstawowe informacje
| panel model | LC490EQF-FJM1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 3840×2160 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LC490EQF-FJM1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LC490EQF (FJ)(M1) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LC490EQF-FJM1 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 3840(RGB)×2160 (UHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 90 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.09321×0.27963 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.27963×0.27963 mm (H×V) |
| Waga | 10.0/10.5Kgs (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Obszar aktywny | 1073.8×604 mm (H×V) |
| Bezel Area | 1078.4×608.4 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 110.1×628.7 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 23.3/29.3 (Typ./Max.) mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LC490EQF-FJM1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 400 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 1.07B (8-bit + Dithering) |
| color Gamut | 110% sRGB |
| Czas odpowiedzi | 5 (Typ.)(G to G)); 8 (Typ.)(MPRT) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.281; Wy:0.288 |
| Biały Variation | 1.54 (Max.)(9 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LC490EQF-FJM1 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 120Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 87.0W (Typ.) |
LC490EQF-FJM1 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Kwota lamp | 3 strings |
| Kształt lampy | 3 strings |
| Lamp Life Time | 30K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 129.2±10.5V |
| Prąd lampy | 100mA (Typ.) |
| Lampy Pobór mocy | 77.5W (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
LC490EQF-FJM1 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | V-by-One |
|---|---|
| Klasa sygnału | V-by-One 16 lane |
| Napięcie wejściowe na panelu | 12.7V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 750/975mA (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 9.5/12.4W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs Pozycja | |
| Interfejs sygnału | JAE - FI-RXE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
| Wyświetlacz 3D |
