Przegląd
Specyfikacja
LH280Q33-SH01

LH280Q33-SH01 Podstawowe informacje
| panel model | LH280Q33-SH01 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×400 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LH280Q33-SH01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
LH280Q33-SH01 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 240(RGB)×400 (WQVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Proporcje obrazu | 3:5 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| zarys Głębokość | 0.6±0.05 mm |
| Pozioma lub pionowa | Portrait type |
| Panel dotykowy | Without |
LH280Q33-SH01 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | AH3-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| czytelny w słońcu | N |
LH280Q33-SH01 Cecha Electronics
| sterownik IC | Suggest LG4533, R61505V, R61505W, R61520, R61522, ILI9331 |
|---|
LH280Q33-SH01 Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | No B/L |
|---|
