Przegląd
Specyfikacja
LM170E02-TL02

LM170E02-TL02 Podstawowe informacje
| panel model | LM170E02-TL02 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.0 inch, 1280×1024 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LM170E02-TL02 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LM170E02 (TL)(02) |
| Uwagi | Super Narrow & Slim |
LM170E02-TL02 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1280(RGB)×1024 (SXGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 96 PPI |
| Proporcje obrazu | 5:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.088×0.264 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.264×0.264 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 337.92×270.336 mm (H×V) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
LM170E02-TL02 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kolorowy wyświetlacz | 16.2M (6-bit + FRC) |
| color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| czytelny w słońcu | N |
LM170E02-TL02 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|
LM170E02-TL02 Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | CCFL |
|---|
