Przegląd
Specyfikacja
LP133X7-D2NC

LP133X7-D2NC Podstawowe informacje
| panel model | LP133X7-D2NC |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1024×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP133X7-D2NC cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LP133X7 (D2NC) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LP133X7-D2NC Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 96 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.088×0.264 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.264×0.264 mm (H×V) |
| Waga | 480±20g |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 270.336×202.752 mm (H×V) |
| Bezel Area | 274.2×206.6 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 284×214.5 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 5.6±0.3 mm |
| styl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Dziury i wsporniki | Side mounting holes (4-M2) on left, right bezel |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LP133X7-D2NC Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 130 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 30/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.346; Wy:0.366 |
| Biały Variation | 1.25/1.45 (Typ./Max.)(5 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LP133X7-D2NC Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 4.36W (Typ.) |
LP133X7-D2NC Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 1 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Lamp Life Time | 10K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 635/660/840V (Min./Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 2.5/5.5/6.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Częstotliwość lampy robocze | 40/55/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lampa Napięcie startowe | 1100/1450V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lampy Pobór mocy | 3.63/4.13W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
LP133X7-D2NC Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 220±35mA |
| Pobór Power Panel | 0.61/0.73/0.84W (Min./Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | HRS - DF19KR-20P-1H, Pitch:1.0 mm, Pin:20 pins |
