Genel bakış
Şartname
LP133X7-D2NC

LP133X7-D2NC Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LP133X7-D2NC |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1024×768 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LP133X7-D2NC Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LP133X7 (D2NC) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LP133X7-D2NC Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 96 PPI |
| En-Boy Oranı | 4:3 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.088×0.264 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.264×0.264 mm (H×V) |
| Ağırlık | 480±20g |
| Yüzey | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktif Alan | 270.336×202.752 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 274.2×206.6 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 284×214.5 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 5.6±0.3 mm |
| Şekil Stili | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Delikler ve Köşebentler | Side mounting holes (4-M2) on left, right bezel |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LP133X7-D2NC Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 130 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Tepki Süresi | 30/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | 6 o'clock |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.346; Wy:0.366 |
| Beyaz Varyasyon | 1.25/1.45 (Typ./Max.)(5 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LP133X7-D2NC Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Toplam Güç Tüketimi | 4.36W (Typ.) |
LP133X7-D2NC Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
| Lamba Miktarı | 1 pcs |
| Lamba Şekli | Straight |
| Lamba Ömrü Süresi | 10K(Min.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 635/660/840V (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Akımı | 2.5/5.5/6.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Çalışma Frekansı | 40/55/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Başlatma Gerilimi | 1100/1450V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 3.63/4.13W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LP133X7-D2NC Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 220±35mA |
| Panel Güç Tüketimi | 0.61/0.73/0.84W (Min./Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | HRS - DF19KR-20P-1H, Pitch:1.0 mm, Pin:20 pins |
