Przegląd
Specyfikacja
LP150X09-B5K5

LP150X09-B5K5 Podstawowe informacje
| panel model | LP150X09-B5K5 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP150X09-B5K5 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LP150X09 (B5)(K5) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LP150X09-B5K5 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 85 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.099×0.297 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.297×0.297 mm (H×V) |
| Waga | 575g (Max.) with inverter and bracket |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 304.128×228.096 mm (H×V) |
| Bezel Area | 307.5×231.4 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 317.3×241.5 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 5.7/6.0 (Typ./Max.) mm |
| styl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Dziury i wsporniki | Side mounting holes (8-M2) on left, right bezel |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LP150X09-B5K5 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 220 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 350 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| color Gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biały Variation | 2.00 (Max.)(13 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LP150X09-B5K5 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 6.22W (Typ.) |
LP150X09-B5K5 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 1 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Lamp Life Time | 10K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 660/705/895V (Min./Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 2.0/5.0/6.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Częstotliwość lampy robocze | 50/65/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | 4.28±0.63W |
LP150X09-B5K5 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 260/300mA (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 0.86/1.0W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | JAE - FI-XB30SR-HF11, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
