Przegląd
Specyfikacja
LP154WX2-TLD1

LP154WX2-TLD1 Podstawowe informacje
| panel model | LP154WX2-TLD1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP154WX2-TLD1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LP154WX2 (TL)(D1) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LP154WX2-TLD1 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 98 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.08625×0.25875 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.25875×0.25875 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 331.2×207 mm (H×V) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
LP154WX2-TLD1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | Transmissive |
|---|---|
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| czytelny w słońcu | N |
LP154WX2-TLD1 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|
LP154WX2-TLD1 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
LP154WX2-TLD1 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
