Genel bakış
Şartname
LP154WX2-TLD1

LP154WX2-TLD1 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LP154WX2-TLD1 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LP154WX2-TLD1 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LP154WX2 (TL)(D1) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LP154WX2-TLD1 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 98 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:10 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.08625×0.25875 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.25875×0.25875 mm (H×V) |
| Aktif Alan | 331.2×207 mm (H×V) |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
LP154WX2-TLD1 Optik Özellikler
| Ekran modu | Transmissive |
|---|---|
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LP154WX2-TLD1 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|
LP154WX2-TLD1 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
LP154WX2-TLD1 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3V (Typ.) |
