Przegląd
Specyfikacja
LQ133M1JW01

LQ133M1JW01 Podstawowe informacje
| panel model | LQ133M1JW01 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | IGZO TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| płyta | IGZO TFT-LCD |
| LQ133M1JW01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
| Uwagi | for Fujitsu Lifebook S904, Lifebook S935 |
LQ133M1JW01 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 166 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.051×0.153 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.153×0.153 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 293.76×165.24 mm (H×V) |
| styl | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LQ133M1JW01 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | ASV, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biały Variation | 1.25/1.40 (Typ./Max.)(5 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LQ133M1JW01 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
LQ133M1JW01 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Lamp Life Time | 10K(Typ.) (Hours) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Kierowca Board Lampa | 7.0/12.0/21.0V (Min./Typ./Max.) |
LQ133M1JW01 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | eDP |
|---|---|
| Klasa sygnału | eDP (2 Lanes) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs Pozycja | |
| Interfejs sygnału | I-PEX - 20455-030E-12, Pitch:0.5 mm, Pin:30 pins |
