Genel bakış
Şartname
LQ133M1JW01

LQ133M1JW01 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LQ133M1JW01 |
|---|---|
| Panel Markası | SHARP |
| Açıklama | IGZO TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Panel Tipi | IGZO TFT-LCD |
| LQ133M1JW01 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
| Uyarılar | for Fujitsu Lifebook S904, Lifebook S935 |
LQ133M1JW01 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 166 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.051×0.153 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.153×0.153 mm (H×V) |
| Aktif Alan | 293.76×165.24 mm (H×V) |
| Şekil Stili | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LQ133M1JW01 Optik Özellikler
| Ekran modu | ASV, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 300 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M (8-bit) |
| Tepki Süresi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Beyaz Varyasyon | 1.25/1.40 (Typ./Max.)(5 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LQ133M1JW01 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
LQ133M1JW01 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
| Lamba Ömrü Süresi | 10K(Typ.) (Hours) |
| Arabirim Türü | Included in panel signal interface |
| Lamba Sürücüsü Kartı | 7.0/12.0/21.0V (Min./Typ./Max.) |
LQ133M1JW01 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | eDP |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | eDP (2 Lanes) |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3V (Typ.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Arabirim Konumu | |
| Sinyal Arabirimi | I-PEX - 20455-030E-12, Pitch:0.5 mm, Pin:30 pins |
