Przegląd
Specyfikacja
LTV250QV-F07

LTV250QV-F07 Podstawowe informacje
| panel model | LTV250QV-F07 |
|---|---|
| Zespół Marka | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.5 inch, 320×240 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LTV250QV-F07 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 60 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 70 °C |
LTV250QV-F07 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Delta |
| Gęstość pikseli | 162 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.052×0.156 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.156×0.156 mm (H×V) |
| Waga | 16.4g (Typ.) |
| Obszar aktywny | 49.95×37.44 mm (H×V) |
| Bezel Area | 52.7×40.4 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 56.1×48 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 2.77±0.2 mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LTV250QV-F07 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | PVA, Normally Black, TMR |
|---|---|
| Jasność | 250 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| czytelny w słońcu | Y |
LTV250QV-F07 Cecha Electronics
| Skanowanie Odwrócona | No |
|---|
LTV250QV-F07 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Kwota lamp | 3S1P |
| Kształt lampy | 1 string |
| Prąd lampy | 15mA (Typ.) |
| Lampy Pobór mocy | 200mW (Typ.) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Kierowca Board Lampa | No |
LTV250QV-F07 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | Serial RGB |
|---|---|
| Klasa sygnału | Serial RGB (8-bit) + SPI |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.0V (Typ.) |
| Pobór Power Panel | 20mW (Typ.) |
| Typ interfejsu | FPC |
| Wyświetlacz 3D |
