Genel bakış
Şartname
LTV250QV-F07

LTV250QV-F07 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LTV250QV-F07 |
|---|---|
| Panel Markası | SAMSUNG |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,2.5 inch, 320×240 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LTV250QV-F07 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
| Depolama sıcaklığı | -30 ~ 70 °C |
LTV250QV-F07 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Delta |
| Piksel yoğunluğu | 162 PPI |
| En-Boy Oranı | 4:3 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.052×0.156 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.156×0.156 mm (H×V) |
| Ağırlık | 16.4g (Typ.) |
| Aktif Alan | 49.95×37.44 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 52.7×40.4 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 56.1×48 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 2.77±0.2 mm |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LTV250QV-F07 Optik Özellikler
| Ekran modu | PVA, Normally Black, TMR |
|---|---|
| Parlaklık | 250 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M (8-bit) |
| Tepki Süresi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Güneş ışığı okunabilir | Y |
LTV250QV-F07 Elektronik Özelliği
| Ters Çevir | No |
|---|
LTV250QV-F07 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
| Lamba Miktarı | 3S1P |
| Lamba Şekli | 1 string |
| Lamba Akımı | 15mA (Typ.) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 200mW (Typ.) |
| Arabirim Türü | Included in panel signal interface |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LTV250QV-F07 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | Serial RGB |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | Serial RGB (8-bit) + SPI |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.0V (Typ.) |
| Panel Güç Tüketimi | 20mW (Typ.) |
| Arabirim Türü | FPC |
| 3D Ekran |
