MV315QHB-N10

| panel model | MV315QHB-N10 |
|---|---|
| Zespół Marka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 2560×1440 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| MV315QHB-N10 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Obszar aktywny | 698.112×392.688 mm |
| Zarys | 708.4×405.4 mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 1200:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) , CIE1931 71% |
| Czas odpowiedzi | 8 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Interfejs sygnału | LVDS (4 ch, 10-bit) , 92 pins |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem BOE MV315QHB-N10.
BOE MV315QHB-N10 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu BOE MV315QHB-N10 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami MV315QHB-N10 BOE lub innych monitorów LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z BOE MV315QHB-N10 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
BOE MV315QHB-N10 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu BOE MV315QHB-N10 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami MV315QHB-N10 BOE lub innych monitorów LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z BOE MV315QHB-N10 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "MV315QHB-N10"
- BOE MV315QHB-N10
- MV315QHB-N10 datasheet
- MV315QHB-N10 obrazu
- MV315QHB-N10 cena
- MV315QHB-N10 dystrybutor

