MV315QHB-N10

| Panel Modeli | MV315QHB-N10 |
|---|---|
| Panel Markası | BOE |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 2560×1440 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| MV315QHB-N10 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktif Alan | 698.112×392.688 mm |
| Anahat | 708.4×405.4 mm |
| Yüzey | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Kontrast Oranı | 1200:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) , CIE1931 71% |
| Tepki Süresi | 8 (Typ.)(G to G) |
| Görüş açısı | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sinyal Arabirimi | LVDS (4 ch, 10-bit) , 92 pins |
| Giriş gerilimi | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com BOE MV315QHB-N10'in özel stoklama distribütörüdür.
BOE MV315QHB-N10 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
BOE MV315QHB-N10 pdf veri sayfası için ya da BOE MV315QHB-N10 ya da diğer BOE LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com MV315QHB-N10 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
BOE MV315QHB-N10 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
BOE MV315QHB-N10 pdf veri sayfası için ya da BOE MV315QHB-N10 ya da diğer BOE LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com MV315QHB-N10 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"MV315QHB-N10" için ilgili anahtar kelimeler
- BOE MV315QHB-N10
- MV315QHB-N10 veri sayfası
- MV315QHB-N10 resmi
- MV315QHB-N10 fiyatı
- MV315QHB-N10 distribütörü

