MV315QHB-N10

| Panel Model | MV315QHB-N10 |
|---|---|
| Panel Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 2560×1440 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| MV315QHB-N10 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 698.112×392.688 mm |
| Outline | 708.4×405.4 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1200:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) , CIE1931 71% |
| Response Time | 8 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Signal Interface | LVDS (4 ch, 10-bit) , 92 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of BOE MV315QHB-N10.
BOE MV315QHB-N10 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the BOE MV315QHB-N10 pdf datasheet or detailed specifications of the BOE MV315QHB-N10 or other BOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from BOE MV315QHB-N10 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
BOE MV315QHB-N10 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the BOE MV315QHB-N10 pdf datasheet or detailed specifications of the BOE MV315QHB-N10 or other BOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from BOE MV315QHB-N10 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "MV315QHB-N10"
- BOE MV315QHB-N10
- MV315QHB-N10 datasheet
- MV315QHB-N10 image
- MV315QHB-N10 price
- MV315QHB-N10 distributor

