VS035ZSM-NH0-69P0

| panel model | VS035ZSM-NH0-69P0 |
|---|---|
| Zespół Marka | BOE |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,3.5 inch, 1440×1600 |
| płyta | LTPS TFT-LCD |
| VS035ZSM-NH0-69P0 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Obszar aktywny | 59.4×66 mm |
| Zarys | 62.54×73.93×2.43 mm |
| Powierzchnia | Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Czas odpowiedzi | 5 (Max.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | 6S2P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | MIPI (2 ch, 4 data lanes) , 50 pins |
| Napięcie wejściowe | 1.8/5.6/-5.6V (Typ.)(VDDI/AVDD/AVEE) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem BOE VS035ZSM-NH0-69P0.
BOE VS035ZSM-NH0-69P0 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu BOE VS035ZSM-NH0-69P0 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami VS035ZSM-NH0-69P0 BOE lub innych monitorów LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z BOE VS035ZSM-NH0-69P0 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
BOE VS035ZSM-NH0-69P0 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu BOE VS035ZSM-NH0-69P0 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami VS035ZSM-NH0-69P0 BOE lub innych monitorów LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z BOE VS035ZSM-NH0-69P0 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "VS035ZSM-NH0-69P0"
- BOE VS035ZSM-NH0-69P0
- VS035ZSM-NH0-69P0 datasheet
- VS035ZSM-NH0-69P0 obrazu
- VS035ZSM-NH0-69P0 cena
- VS035ZSM-NH0-69P0 dystrybutor

