VS035ZSM-NH0-69P0

| Panel Modeli | VS035ZSM-NH0-69P0 |
|---|---|
| Panel Markası | BOE |
| Açıklama | LTPS TFT-LCD ,3.5 inch, 1440×1600 |
| Panel Tipi | LTPS TFT-LCD |
| VS035ZSM-NH0-69P0 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktif Alan | 59.4×66 mm |
| Anahat | 62.54×73.93×2.43 mm |
| Yüzey | Hard coating (3H) |
| Kontrast Oranı | 500:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Tepki Süresi | 5 (Max.)(G to G) |
| Görüş açısı | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 60Hz |
| Lamba Tipi | 6S2P WLED Without Driver |
| Sinyal Arabirimi | MIPI (2 ch, 4 data lanes) , 50 pins |
| Giriş gerilimi | 1.8/5.6/-5.6V (Typ.)(VDDI/AVDD/AVEE) |
LCDs-Screen.com BOE VS035ZSM-NH0-69P0'in özel stoklama distribütörüdür.
BOE VS035ZSM-NH0-69P0 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
BOE VS035ZSM-NH0-69P0 pdf veri sayfası için ya da BOE VS035ZSM-NH0-69P0 ya da diğer BOE LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com VS035ZSM-NH0-69P0 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
BOE VS035ZSM-NH0-69P0 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
BOE VS035ZSM-NH0-69P0 pdf veri sayfası için ya da BOE VS035ZSM-NH0-69P0 ya da diğer BOE LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com VS035ZSM-NH0-69P0 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"VS035ZSM-NH0-69P0" için ilgili anahtar kelimeler
- BOE VS035ZSM-NH0-69P0
- VS035ZSM-NH0-69P0 veri sayfası
- VS035ZSM-NH0-69P0 resmi
- VS035ZSM-NH0-69P0 fiyatı
- VS035ZSM-NH0-69P0 distribütörü

