ACX435AKN-7

| Panel Model | ACX435AKN-7 |
|---|---|
| Panel Brand | SONY |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,4.5 inch, 800×1280 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| ACX435AKN-7 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Vistarich, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 60.6×96.96 mm |
| Outline | 64.4×106.95 mm |
| Surface | Clear, Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 900:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 55% |
| Response Time | 25/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 10S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | MIPI (4 data lanes) , 30 pins |
| Input Voltage | 5.6/1.8V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SONY ACX435AKN-7.
SONY ACX435AKN-7 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SONY ACX435AKN-7 pdf datasheet or detailed specifications of the SONY ACX435AKN-7 or other SONY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SONY ACX435AKN-7 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SONY ACX435AKN-7 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SONY ACX435AKN-7 pdf datasheet or detailed specifications of the SONY ACX435AKN-7 or other SONY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SONY ACX435AKN-7 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "ACX435AKN-7"
- SONY ACX435AKN-7
- ACX435AKN-7 datasheet
- ACX435AKN-7 image
- ACX435AKN-7 price
- ACX435AKN-7 distributor
